zeptejte se mediků

Zpět na seznám témat

Minulý rok se snižovala hranice o 2 body. Ze 118 bodů na 116 bodů. Doplňovací řízení bylo zahájeno po prvním zápise na konci července.

Honza (neregistrovaný), před 2 lety

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s CZV (zuby) v Plzni? Zvazuju tuhle moznost a bohuzel o tom neni k dispozici dostatek informaci. Byl jste nekdo na celozivotku, nebo vite o nekom kdo byl? Diky za odpoved :)

Barca (neregistrovaný), před 2 lety

zdravim… chcem sa opytat, ked mam rezervovane miesto na intraku cez centralny predajny portal + uz mam zaplatenu aj zalohu a rezervaciu mam potvrdenu, je to vsetko? uz mam pridelene miesto na internate? alebo treba posielat aj nejaku pisomnu ziadost k tomu? predpokladam, ze takto to je ok, len chcem mat istotu… tak keby niekto vedel, budem vdacna za odpoved :)

lucik (neregistrovaný), před 2 lety

Ahoj, mám 118 bodu,jak můžu vědět, jaké mám místo? Protože v SIS nic ne napsáno. Na ostatních fakultach bylo napsáno místo, které mám.

Nastiy (neregistrovaný), před 2 lety

Byl jsem na studijním oddělení a pořadí prý bude zveřejněno na SISU po náhradním termínu přijímacího řízení, který se kona tuším 30.6. Já mám 119 bodů a prý je tam s tímto počtem zhruba 10 až 20 lidi. Napriklad minulý rok se v doplňovacím řízení snižovala hranice o 2 body a bylo přijato 49 lidi.

Jan (neregistrovaný), před 2 lety

Na CZV se dávají také přihlášky do konce ůnora, takže pokud jste takto neučinil/a, je to beznadějné. Pokud ano, musíte se dostavit k přijímacím zkouškám a napsat je co nejlépe (i když pod čárou) a tím máte větší pravděpodobnost, že vyberou právě Vás. Na CZV je každý rok docela dost přihlášek a všechny vzít nemohou. Poté Vás pozvou na pohovor, což je spíš taková formalita, ale musejí Vás vybrat! Dále budete muset zaplatit v jedné splátce docela tučný obnos. Na všeobecné mám dojem 130 000 kč a na zubní kolem 200 000 kč. Ale pozor!!! Nebudete studentem lékařské fakulty a proto si budete muset po celý rok platit sociální + zdravotní pojištění a nebudete mít nárok na žádné slevy. Také budete mít jiný index než ostatní spolužáci, a tak to o Vás budou zkoušející vědět. Další podmínkou je, že musíte v jednom akademickém roce splnit všechny zkoušky (na každou zkoušku máte 3 řádné pokusy) Pokud tak neučiníte, vyhodí Vás a budete mít navíc ztrátu peněz. Pokud ovšem tyto podmínky splníte a zkoušky složíte v řádném termínu, děkan Vám může uznat všechny předměty a nastupujete do druhého ročníku už jako řádný student.

Jan (neregistrovaný), před 2 lety

Ahoj, jestli mám 118 bodu, můžu po žádat o náhradním termínu?

Nastiy (neregistrovaný), před 2 lety

Když bude zapis na 2 kolo?

Nastiy (neregistrovaný), před 2 lety

Dekuji za odpoved. O prihlaskach do konce unora jsem nevedela, protoze na 1.lf staci do cca pulky sprna. Zkusim tedy jeste dalsi fakulty, ale na 1. lf se mi nechce. O techto nevyhodach vim, zajimalo me spis jaky je pristup ucitelu k lidem na CZV a tak :)

Barca (neregistrovaný), před 2 lety

Ahoj Artem(e), já jsem dostala taky mail jenom z VL i když jsem přijatá i na ZL. Asi v tom mají zmatek :-) mimochodem zdravím kolego!!

lalala (neregistrovaný), před 2 lety